POIR UE
PAFANA S.A. BENEFICJENTEM PROGRAMU OPERACYJNEGO INTELIGENTNY ROZWÓJ (POIR) POLSKIEJ AGENCJI ROZWOJU PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Praca

Pabianicka Fabryka Narzędzi „PAFANA” S.A.
uznany producent narzędzi do obróbki metali,
z 79 – letnią tradycją i doświadczeniem
poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

FREZER, SZLIFIERZ
Miejsce pracy: Pabianice, woj. Łódzkie

Obowiązki:

– obsługa obrabiarek do obróbki skrawaniem ( frezarek )

– obsługa szlifierki

– dbanie o sprawny przebieg procesów obróbki

– samodzielny dobór parametrów skrawania wybranych narzędzi

– praca z rysunkiem technicznym

Wymagania:

– wykształcenie min zawodowe techniczne, mechaniczne lub pokrewne

– znajomość rysunku technicznego

– doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn do obróbki metali: frezarek, szlifierek

– umiejętność obsługi narzędzi kontrolno-pomiarowych

Oferujemy:

– zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat

– wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności

– pakiet socjalny ( m.in. wczasy pod gruszą, karty sportowe, pakiet medyczny)

– możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na adres e-mail:

kadry@pafana.pl

Kontakt telefoniczny : 506293220

Prosimy o dopisanie klauzuli: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PFN „PAFANA” S.A.  na potrzeby procesu rekrutacji na stanowisko frezer, szlifierz ( zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016r. – RODO). Jednocześnie oświadczam, że udzielam zgody dobrowolnie oraz, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną zamieszczoną w ogłoszeniu rekrutacyjnym.”

KLAUZULA INFORMACYJNA DLA KANDYDATA DO ZATRUDNIENIA

 Administratorem Pana/i danych osobowych jest Pabianicka Fabryka Narzędzi „PAFANA” Spółka Akcyjna w Pabianicach 95-200, ul. Warszawska 75; Ma Pan/i prawo do dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu; Ma Pan/i prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie poprzez wysłanie stosownej informacji na adres e-mail : odo@pafana.pl lub w formie pisemnej na adres Administratora. Dodatkowo ma Pan/i prawo do złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych. Pana/i dane będą przetwarzane wyłącznie w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Dane będą przechowywane do chwili zakończenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko, na które Pan/i aplikuje. Jednak w przypadku objęcia przez Pana/ią proponowanego stanowiska dane osobowe będą przetwarzane na zasadach dotyczących pracowników.

Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich przypadkowym czy umyślnym zniszczeniem, przypadkową utratą, zmianą, nieuprawnionym ujawnieniem, wykorzystaniem czy dostępem, zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Jak się z nami skontaktować?

Pabianicka Fabryka Narzędzi “PAFANA” Spółka Akcyjna.

SIEDZIBA
ul. Warszawska 75, 95-200 PABIANICE

SEKRETARIAT
tel.: 506 293 584
tel.: 42 215 58 23
e-mail: pfn@pafana.pl

Nr KRS: 0000165823, NIP:731-14-31-510, REGON:471473481,
Kapitał zakładowy: 2.043.400,00 zł.